Yol İşaretleme Bandı

 

Her türlü yol için geçici kaldırım işaretleme bandı.

Lindsay, yol işaretleme çözümlerinde dünya lideridir. Ürünlerimiz, sürücülerin şerit değişimlerinde yönlendirilmelerine, şeritten çıkma durumlarından kaçınmalarına ve yolu gündüz ve gece daha iyi görmelerine yardımcı olmanın basit ve etkili bir yoludur. Uygulama kolaylığı, dayanıklılık ve kaldırma hızı Snoline'den bekleyebileceğiniz birçok özellikten sadece bazılarıdır.

Snoline Hakkında

 
Her türlü yol için geçici kaldırım işaretleme bandı.
PROFILINE T 14 A

PROFILINE T 14 A

Bu geçici bant, hava veya gecenin yol güvenliği açısından risk oluşturduğu çalışma bölgelerinde anlaşılır trafik yönetimine olanak tanır. Profilli yapının tasarımı yağmur suyunun akmasına ve  tehlikeli sürüklenme olasılığından kaçınmaya izin verir. Ayrıca, tüm açılardan görünürlüğü artırmak için ışığı oldukça yüksek düzeyde geri yansıtan cam boncuklar içerir.

Features

  • Dayanıklılık ve kayma direnci için son derece sert alümina parçacıklarına sahip yüksek kaliteli ve kaymaz parçacıklı polimerik yapı
  • Sürücülerin kafasını karıştırabilecek ve pahalı onarım gerektiren tehlikeli işaretler bırakmadan kolay ve tam kaldırma
  • BASt'ta test edildi
TEMPOLINE WR

TEMPOLINE WR

Bu geçici yol işaretleri, yüksek görünürlük gerektiren inşaat bölgelerindeki trafik sapmaları ve geçici semboller için mükemmel bir çözümdür. Uygulaması kolay ve kaldırması hızlıdır. Ayrıca, üst yüzey dokusu ve özel cam boncuklar gece ve ıslak koşullarda üstün görüş sağlar.

RAMPLINE

RAMPLINE

Makul kalınlıktaki bu bant şeritleri serisi, sürücüyü araca zarar vermeden uyarmak için gürültü veya titreşim etkisi yaratır. RAMPLINE kavşaklar, okullar, yaya geçitleri veya tehlikeli virajlar için özellikle tavsiye edilir ve çalışmalarda hızı %10-20 ve kazaları %30 azaltma imkanı olduğu bildirilmektedir.

Features

  • 2 parçadan oluşur: elastoplastik bantta akustik şerit ve ankraj desteği için ince tabaka
  • Akustik şerit: en az 5 mm
  • İnce tabaka: en az 1,2 mm
  • Kayma direnci: ıslak koşullarda en az 45 birim
Lindsay ile iletişime geçin.

Lindsay ile iletişime geçin.

Snoline çözümleri hakkında sorularınız mı var ya da daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Bölge yöneticileri ekibimiz yardımcı olmak için burada.

Bize ulaşın