Global Etki

 

Her damla sudan en iyi şekilde yararlanıyoruz.

Lindsay'de bugünden itibaren daha sürdürülebilir bir gelecek yaratmaya kararlıyız. Sektörde önde gelen FieldNET teknolojimiz, yetiştiricileri, arazi sahiplerini ve tarımsal danışmanları sulama sistemlerini hassas şekilde çalıştırmak için veri ve içgörülerle donatarak kaynakları korumalarına yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Çünkü tasarruf edilen her su ve enerji, dünya çapında olumlu bir etki yaratır.

 
Her damla sudan en iyi şekilde yararlanıyoruz.

FieldNET'in global etkisini keşfedin.

Galon Su Tasarrufu

Kilovat-Saat Tasarruf Edildi


Litrelerce Su Tasarrufu

Metrik Ton CO >2 Tasarrufu

Pound CO 2 Tasarrufu

Biliyor muydunuz?

Su Gerçekleri


ABD'deki ortalama bir kişi günde yaklaşık 90 galon su veya yılda 32.850 galon su kullanmaktadır.1 Sonuç olarak, yukarıdaki su tasarrufları yaklaşık kişiyi bir yıl boyunca desteklemeye yeterlidir.

Standart boyutta bir yüzme havuzu yaklaşık 660.000 galon su tutar, yani yukarıdaki tasarruflar standart boyutta yüzme havuzunu doldurmak için yeterlidir.

Enerji Gerçekleri


Yukarıdaki enerji tasarrufu, binek aracın yıllık CO2 emisyonuna eşdeğerdir.2

Ortalama bir binek aracı, mil başına yaklaşık 0,91 pound CO2 yayar, bu da yukarıdaki tasarrufların tek bir binek aracı için gidilen mile eşit olacağı anlamına gelir.2

Bir galon benzin yakmak yaklaşık 0,009 metrik ton CO2 emisyonuna eşittir. Sonuç olarak, yukarıdaki enerji tasarrufu galon benzin kullanımına eşdeğerdir.2


1 Kaynak: USGS - Ortalama bir insan evde günde ne kadar su kullanıyor?
2 Kaynak: Amerika Birleşik Devletleri Çevre Koruma Ajansı (EPA) - Tipik Bir Binek Aracının Sera Gazı Emisyonları

 

FieldNET Advisor™'ın nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

FieldNET Advisor, FieldNET'in devrim niteliğinde bir sulama yönetimi çözümüdür. Yetiştiricilerin daha hızlı, daha bilgilendirilmiş ve daha sürdürülebilir sulama planlamaları yapmasını ve kararlar vermesini sağlayan basit, bilimsel temelli sulama önerileri sunmak üzere tasarlanmıştır.

Ürünü görüntüle

FieldNET Advisor™'ın nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.
Size en yakın bayiyi bulun.

Size en yakın bayiyi bulun.

Yerel Lindsay bayiniz, verimliliğinizi ve kârınızı en üst düzeye çıkarabilecek sulama ürünlerini ve hizmetlerini bulmanıza yardımcı olmak için her zaman buradadır.

Bayiye ulaşın