Markalarımız

 

1955'ten beri sulama teknolojilerini geliştiriyoruz.

Nebraska, ABD'de mütevazi bir tarım ekipmanı işletmesi olarak başlayan Lindsay, bugün global bir yenilikçilik gücü haline gelmiştir. Sulama markaları ailemiz, tarlalar için yeni fikirler ve her yetiştirici ile her tarlayı destekleyen en üst düzey çözümler sunmaya kendini adamıştır. Sadece sulama sistemleri oluşturmuyoruz. Yetiştiricilerin gelişmesine yardımcı olan çözümler de geliştiriyoruz.

Çözümleri görüntüleyin

 
1955'ten beri sulama teknolojilerini geliştiriyoruz.

Marka ailemizle tanışın.

Zimmatic

Zimmatic, hassas performansıyla su ve enerjiyi korurken rekolteyi artırmanıza yardımcı olan sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü pivot sulama sistemleri sunar.

Daha fazla bilgi edin

FieldNET

FieldNET, sisteminizi neredeyse her yerden izlemenizi ve kontrol etmenizi sağlayan dünyanın ilk, tamamen entegre uzaktan sulama yönetimi ve planlama aracıdır.

Daha fazla bilgi edin

Perrot

Perrot sulama hortumu makaraları, Lindsay Europe tarafından zorlu tarla yerleşim düzenleri için özellikle Avrupa tarım pazarına yönelik çevik ve uygun maliyetli bir çözüm olarak üretilmektedir.

Daha fazla bilgi edin

Elecsys

Elecsys, daha iyi ve daha akıllı verimlilik için operasyonunuzun görünürlüğünü ve kontrolünü artırmak amacıyla ileri teknoloji çözümleri ve özel elektronik sistemler sunar.

Daha fazla bilgi edin

Özel
Ürünler

Önde gelen sulama ürünlerine ek olarak, tam entegre bir sulama teklifi için fason üretim ve ticari boru çözümleri sunmaktayız.

Daha fazla bilgi edin

Size en yakın bayiyi bulun.

Size en yakın bayiyi bulun.

Bayi ağımız, verimliliğinizi ve kârınızı en üst düzeye çıkarabilecek sulama ürünlerini ve hizmetlerini bulmanıza yardımcı olmak için her zaman buradadır.

Bayiye ulaşın