Özel Ürünler

 

Özel çözümler. Olağanüstü güvenilir performans.

Tarımsal sulama söz konusu olduğunda, üstün hassasiyet ve performans sağlamak için daha fazla çaba gösteririz. Özel üretimimiz ve üstün kaliteli boru çözümlerimiz, her tarlanın, operasyonun ve sulama sisteminin potansiyelini en başından itibaren artırmaya yardımcı olmaktadır. Özel ürünlerimizin size nasıl fayda sağlayabileceğini öğrenin.

 
Özel çözümler. Olağanüstü güvenilir performans.
Fason Üretim

Fason Üretim

Üretimden kaynak ve makinede işlemeye kadar tüm üretim kapasitemiz, dış kaynaklı üretim ihtiyaçlarınızı baştan sona karşılamamızı sağlar. Ayrıca, birçok önemli OEM ile üretim ortaklıklarımız mevcuttur.

Ticari Boru Tesisatı

Ticari Boru Tesisatı

Çelik borularımız, en sıkı kalite güvence programını sürdürmek için Thermatool® yüksek frekanslı elektrik direnç kaynak işlemi kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca, G90 galvaniz kaplamalı boru tesisatı üretmek için yüksek kapasiteli, sıcak daldırma galvaniz tesisi ve stok malzeme işletmekteyiz. Boru tesisatlarımız, çap ve ovallik dahil olmak üzere kalite ve performans için sektör standartlarının üzerindedir ve robotik uygulamalar için idealdir. Boru tesisatına yönelik ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, teknik özelliklerinize uygun bir ürün tasarlayabiliriz. Zamanında. Her zaman.

BROŞÜRÜ GÖRÜNTÜLETEKLİF SAYFASINI GÖRÜNTÜLE

Özel ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Özel ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Bayi ağımız ve distribütör ekibimiz, sulama sisteminize ve genel faaliyetinize fayda sağlayacak doğru çözümleri bulmanıza yardımcı olmak için yanınızdadır.

Bize ulaşın