Sosyal Yardımlar

 

Sizi tatmin edecek bir kariyer seçin.

Lindsay, ekip üyelerimiz için iş-yaşam entegrasyonu sağlamadaki kararlılığımızı pekiştiren kapsamlı bir sosyal yardım programı sunmaktadır. Sosyal yardım paketlerimiz iş yeri ve çalışma süresine göre değişse de, her biri dünya çapında Lindsay ailesinin mutluluğuna ve başarısına adanmıştır.

Biz kimiz

 
Sizi tatmin edecek bir kariyer seçin.
Medikal

Medikal

Lindsay, yeterli ve uygun fiyatlı medikal ve sağlık hizmetlerine erişim sağlayarak çalışanlarımızın mutluluğunu ve refahını artırmaya kendini adamıştır.

Finansal

Finansal

Lindsay, bugün ve gelecekte kazancınızı artırmak için ek teşvikler içeren rekabetçi ücret ve tazminat paketleri sunmaktadır.

Kariyer Gelişimi

Kariyer Gelişimi

Lindsay ekip üyelerimize yatırım yapmaktadır. Sürekli eğitimden kişiselleştirilmiş planlara kadar, çalışanlarımızın uzmanlığını geliştirmek ve başarılarını artırmak için onlarla birlikte çalışıyoruz.

İş-Yaşam Dengesi

İş-Yaşam Dengesi

Lindsay, çalışanlarına kişisel ve profesyonel yaşam tarzlarında en uygun sağlıklı iş-yaşam dengesini korumaları için çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Toplum Katılımı

Toplum Katılımı

Her Lindsay lokasyonunda, sunduğumuz çözümlerin ötesinde, kendi topluluklarının ilerlemesini destekleme ve geliştirme taahhüdü vardır.