Road Zipper

 

Fark yaratan hareketli bariyer sistemleri üretiyoruz.

Amiral gemisi ürünümüz The Road Zipper System®, günümüzde ve gelecekte tıkanıklığı yönetmek ve insanların yolda hareket etme şeklini iyileştirmek için daha akıllı, daha güvenli ve daha hızlı bir yöntem sunuyor. Bu uygun maliyetli, yeniden kullanılabilir çözüm, bariyerleri kaldırmak için seyahat şeritlerini gerçek zamanlı olarak kolayca yeniden yapılandırabilen Barrier Transfer Machine kullanarak şeritlerin arasında güvenli bir bariyer sağlar.

Road Zipper Hakkında

 
Fark yaratan hareketli bariyer sistemleri üretiyoruz.

The Road Zipper System'i nerede kullanabilirsiniz?

Yönetilen Şeritler

Yeni şerit inşa etmek zorunda kalmadan, kısıtlı alana sahip yüksek hacimli yolların tıkanıklığını uygun maliyetle azaltın ve kapasitesini artırın.

Köprüler ve Tüneller

Sınırlı alanlar veya bakım çalışmaları için üstün esneklik sağlarken, trafik kapasitesini günlük trafik modellerine en iyi uyacak şekilde artırın.

İnşaat

İş ve trafik alanlarını pozitif şekilde ayırarak inşaatı hızlandırın, trafik akışını iyileştirin ve çalışma ekipleri ile sürücüleri koruyun.

 

Daha iyi bir Golden Gate Köprüsü.

Dünyanın en işlek köprülerinden biri trafiği taşımak için daha iyi ve daha güvenli bir yönteme ihtiyaç duyduğunda, Road Zipper ideal çözümü oluşturmak için onlarla birlikte çalıştı. Esnek yaklaşımımız ve kusursuz kurulumumuz hakkındaki bilgileri okuyun.

Vaka çalışmasına bakınTüm vaka çalışmalarına bakın

Daha iyi bir Golden Gate Köprüsü.

Road Zipper hakkında daha fazla bilgi edinin.

1984'ten bu yana, tüm dünyada yol yetkilileri ve müteahhitler bu eşsiz sistemden faydalanmaktadır. Nasıl çalıştığını, bütçeleri ve yoldaki hareketleri en üst düzeye çıkarmaya neden yardımcı olduğunu öğrenin.

Ürün kılavuzunu görüntüle

Lindsay ile iletişime geçin.

Lindsay ile iletişime geçin.

The Road Zipper System ile ilgili sorularınız mı var ya da daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Bölge yöneticileri ekibimiz yardımcı olmak için burada.

Bize ulaşın