Biz Kimiz

 

Müşteri önceliğine önem veren yenilikçilik.
Gerçek dünya çözümleri.

Lindsay, çeşitli segmentlerde global bir yenilikçilik gücü haline geldi: çiftçilerin dünyayı beslemelerine ve değerli kaynakları korumalarına yardımcı olmak; büyükşehir bölgelerinde gelişmekte olan nüfusun özgürce ve güvenli şekilde hareket etmesine yardımcı olmak ve işletmelerin daha iyi sektörel bağlantı çözümleri ile gelişmesine yardımcı olmak. Sunduğumuz her ürün ve hizmet, dünyamızın potansiyelini artırmak için bir fırsattır.

Lindsay Hakkında

 
Müşteri önceliğine önem veren yenilikçilik.<br />Gerçek dünya çözümleri.
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Lindsay, çalışanların güçlendirilmesi ve üst düzey uygulamalar sayesinde temel faaliyetlerimizde yenilikçilik ve pazar lideri olacaktır.

Görevimiz

Görevimiz

Lindsay, doğal kaynakları koruyan, yaşam kalitesini artıran ve dünyamızın potansiyelini ortaya çıkaran güçlü sulama, altyapı ve sektörel teknoloji çözümleri sunmaktadır.

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Liderlik - Başkalarına ilham veriyor ve fark yaratma cesaretini gösteriyoruz.
Dürüstlük - Açık, dürüst ve şeffafız.
İşbirliği - Bireysel olarak değil, birlikte yaratıyoruz.
Hesap Verebilirlik - Yüksek standartlar belirliyor ve bunlara hizmet ediyoruz.
Başkalarına saygı - Birbirimizin görüşlerine değer veren kapsayıcı bir kültür geliştiriyoruz.

Beklentilerimiz
Güvenlik - Herkesin her gün güvenli şekilde eve gitmesini sağlıyoruz.
Etik - Kolay olanı değil, doğru olanı yapıyoruz.

Kalite - Yaptığımız her şeyde mükemmellik bekliyoruz.

 

Lindsay'in arkasındaki vizyonerlerle tanışın.

Lindsay liderlik ekibinin çalışanlarımızı ve çözümlerimizi her geçen gün nasıl ileriye taşıdıklarıyla ilgili daha fazla bilgi edinin.

Yönetimi görüntüle

 
Lindsay'in arkasındaki vizyonerlerle tanışın.
 

Global iş fırsatlarımızı keşfedin.

Lindsay, sürekli gelişen, farklı kültürleri bir araya getiren global bir şirkettir. Başarı odaklı insanların geliştiği bir ortam yaratmak için hesap verebilirliği ve başarıyı teşvik ediyoruz. Doğal kaynakları korumamıza, global nüfusu beslememize ve yol güvenliğini artırmamıza yardımcı olmaya hazır mısınız?

Bize ulaşın

Global iş fırsatlarımızı keşfedin.

Son zamanlarda neler yaptığımızı görün.

Lindsay Helps to Uplift and Empower Others

Lindsay Helps to Uplift and Empower Others

1 Kas 2021

Lindsay Corporation, a manufacturer of irrigation equipment, understands the significance of water and promotes the responsible use of it. Our values focus on inspiring others to demonstrate courage to make a difference and collaborate to create more together than as individuals. To elevate this concept among our employees, we launched Campaign for Water to celebrate Women’s History Month in March.

Read more »

Lindsay's Approach to Environmental Stewardship

Lindsay's Approach to Environmental Stewardship

2 Kas 2020

Industry leaders never back down from challenges - they meet them head on. That’s always been our philosophy, and that’s how we’re approaching the significant global challenges that are confronting us - climate change, food insecurity, water scarcity and a rapidly growing population.

Read more »

Company Culture Drives Pandemic Response

Company Culture Drives Pandemic Response

21 Tem 2020

From face masks to social distancing, COVID-19 has changed the way we live and work.While the speed and scope of the coronavirus pandemic posed a number of extraordinary challenges to organizations like ours, the unprecedented global crisis also gave us an opportunity to strengthen our resolve and reinforce our commitment to our values, employees, partners, customers and communities.

Read more »