Golden Gate Vaka Çalışması

 

Road Zipper ile daha güvenli Golden Gate Köprüsü.

2015'in başlarında, San Francisco'nun ikonik Golden Gate Köprüsüne The Road Zipper System kuruldu. O zamandan beri, dünyanın en çok fotoğraflanan ve en yoğun köprülerinden biri ve artık trafik her zamankinden daha hızlı ve güvenli şekilde hareket ediyor.

Video izle

 
Road Zipper ile daha güvenli Golden Gate Köprüsü.
Kusursuz kurulumun arkasında.

Kusursuz kurulumun arkasında.

Lindsay, Golden Gate Köprüsünün dar şeritlerine uyacak şekilde The Road Zipper System'in modern ve özel yapım bir versiyonunu oluşturmak üzere Golden Gate Köprüsü, Otoyol ve Ulaşım Bölgesi ile ortaklık kurdu. Köprü daha önce her iki yönde de üç şerit taşırken, yeni sistem köprünün altı şerit taşımasına imkan verdi ancak bir yönde dört şeride ve diğerinde iki şeride sahip olacak şekilde kolayca yeniden yapılandırılabilir durumdadır. Bu esneklik Golden Gate Köprüsünün bugün ve gelecekte günlük banliyö trafik ihtiyaçları ile daha iyi başa çıkmasına yardımcı oluyor.

Gelecekteki esnekliğin avantajlarını keşfedin.

Gelecekteki esnekliğin avantajlarını keşfedin.

  • Golden Gate Köprüsü şu anda Karayolu 101'de günde yaklaşık 110.000 araç taşıyor ve bu hacmin 2038 yılına kadar 138.000 araç/gün olacağı öngörülüyor.
  • 11.500 fit bariyer, yüksek yoğunluklu betonla doldurulmuş 12 inç genişlik x 32 inç yükseklikte çelik kaplı ünitelerden oluşur
  • Bir geçişte, hareketli bariyer 11 fit aktarılır ve 10 mph'ye kadar hızlarda yola zarar vermeden nazik şekilde yerleştirilir
  • Bariyerlerimiz, 62 mph hızla hareket eden 4.400 pound'luk bir kamyonun gücüne dayanabilir ve geçiş çarpışmalarını neredeyse ortadan kaldırır
Daha fazla Road Zipper vaka çalışmalarına bakın.

Daha fazla Road Zipper vaka çalışmalarına bakın.

Dünyanın dört bir yanındaki yol yetkililerinin inşaat, yönetilen şerit, köprü ve tünel uygulamaları için Road Zipper'den nasıl yararlandığını görmek üzere vaka çalışmaları kütüphanemize göz atın.

Daha fazlasını görüntüleyin

Lindsay ile iletişime geçin.

Lindsay ile iletişime geçin.

The Road Zipper System ile ilgili sorularınız mı var ya da daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Bölge yöneticileri ekibimiz yardımcı olmak için burada.

Bize ulaşın