IRZ Hizmetleri

 

En baştan doğru çözümü bulun.

35 yılı aşkın süredir deneyimli mühendis, hidrolog, jeolog ve su hakları uzmanlarından oluşan ekibimiz, tamamen entegre, anahtar teslim sulama çözümleri sunmak için toprak sahipleri ve yetiştiricilerle el ele çalışmaktadır. Arazi seçimi, su temini analizi ve kavramsal planlamadan mühendislik tasarımına, yapımına, eğitimine ve operasyonel destek geçişine kadar yolun her safhasında yanınızdayız.

 
En baştan doğru çözümü bulun.
Aşama 1 - Tasarım

Aşama 1 - Tasarım

Profesyonel mühendislerimiz, büyük boyutlu çelik, GRP/FRP ve PVC ana hatları da dahil olmak üzere orta pivotlardan damlama sistemlerine kadar her sulama sistemi için çeşitli sistem tasarımlarını ve maliyet seçeneklerini planlayacak ve modelleyecektir. Buna nehir, hidrofor veya kuyu pompa istasyonları da dahildir. Uydu görüntüleri, GIS/GPS, hava fotoğrafçılığı ve topografyayı kullanan IRZ, tarım işletmelerinin, sektörlerin ve ajansların emek, enerji ve su kaynaklarını optimize etmelerine yardımcı olacak sistemleri tasarlar.

Aşama 2 - Yapım

Aşama 2 - Yapım

Birkaç yüz akreden 50.000+ akreye kadar 2.000'den fazla sulama sistemi dahil olmak üzere birçok tarım projesine ait tasarımları hayata geçirdik. Tasarımdan uygulamaya yapım aşamasının bir parçası olarak, hepsi projenin ihtiyaçlarına bağlı olarak mühendislik, toprak nemi izleme, havadan kızılötesi hizmetleri, kapsamlı su koruma planları, pompa ve motor verimlilik testleri ve sulama sistemi tek biçimli algılama da sağlayabiliriz.

Aşama 3 - Yönetme

Aşama 3 - Yönetme

Su koruma teknolojilerimiz ve sulama suyu kaynak yönetimi uzmanlığımız global müşterilere zaman, para ve kaynak tasarrufu sağlamanın yanı sıra gezegene milyonlarca galon su tasarrufu da sağlamıştır. Yeni veya geliştirilmiş sulama dağıtım sisteminin uygulanması ve çalıştırılmasıyla ilgili tüm kısımların ve parçaların sürekli yönetimi ile sunulan anahtar teslim çözümlerimiz, maksimum verimlilik ve etkiyi sağlamamıza yöneliktir.

Aşama 4 - Çalıştırma

Aşama 4 - Çalıştırma

Yeni bir sistemi etkin şekilde çalıştırmak için müşterilerimizin ve operasyonlarının tuşlardan daha fazlasına ihtiyaç duyabileceğinin farkındayız. Bu nedenle, yeni sulama altyapınızın uygulanmasının ötesinde en yüksek verimlilik ve su tasarrufu sağlamak için eğitim ve operasyonel yardım sağlıyoruz.

Bizimle iletişime geçin.

Bizimle iletişime geçin.

IRZ çözümleri hakkında sorularınız mı var ya da daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Sulama Mühendisliği Hizmetlerimizi kullanarak size zaman ve paradan nasıl tasarruf edebileceğinizi gösterelim.

Bize ulaşın