IRZ Consulting

 

Günümüzün su kıtlığı ve kalitesi sorunlarının çözümü.

IRZ Consulting, sulama altyapınızı geliştirmek için birinci sınıf su kaynağı mühendisliğini teknolojik olarak gelişmiş sulama, kaynak yönetimi ve koruma hizmetleriyle birleştirir. Çözümlerimiz, dünyadaki tarım projelerinde kaynak verimliliğini, sürdürülebilirliğini ve kârlılığını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

 
Günümüzün su kıtlığı ve kalitesi sorunlarının çözümü.

Mükemmel sonuçlar veren anahtar teslim bir çözüm.

Tasarım

Çok düzeyli bir yaklaşım kullanan IRZ, ilk olarak kapsamlı bir fizibilite değerlendirmesine ve ikinci olarak mühendislik tasarımına dayanan, su kaynakları geliştirme ve yönetiminde derin bir uzmanlık ile desteklenen sürdürülebilir, entegre ve uygun maliyetli planlar oluşturur.

Yapım

Eksiksiz mühendislik tasarımını, tüm sulama suyu temini, altyapısı, ekipmanı ve teknolojisinin geliştirilmesi ve kurulumu da dahil olmak üzere verimli bir sulama dağıtım sisteminin kurulumuna dönüştürmeye hazır olun.

Yönetme

İster sıfırdan bir çözüm inşa edin, ister mevcut bir altyapıyı geliştirin, IRZ’nin mühendis ekibi ve su kaynakları yönetimi uzmanları sürecin her aşamasında bulunur.

Çalıştırma

Yeni altyapınız uygulandıktan sonra bile, IRZ tam güven ve üstün su dağıtımı sağlamak için sürekli eğitim ve uygulamalı yardım sağlamaya devam edecektir.

Bizimle iletişime geçin.

Bizimle iletişime geçin.

IRZ çözümleri hakkında sorularınız mı var ya da daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Sulama Mühendisliği Hizmetlerimizi kullanarak size zaman ve paradan nasıl tasarruf edebileceğinizi gösterelim.

Bize ulaşın