Hizmet Verilen Sektörler

 

Kritik sektörleri güçlendiriyoruz.

Elecsys, sektörlerin dünyanın dört bir yanındaki uzak varlık ve ekipmanlarıyla bağlantı kurma biçiminde köklü değişiklik yapıyor ve bu işlemleri basitleştiriyor. En ileri tasarımlarımız ve ödüllü uzaktan izleme ve kontrol çözümlerimiz, işletmelere ve belediyelere en zorlu ortamlarda bile eksiksiz, güvenli ve güvenilir performans sağlar. İster güçlü bulut tabanlı veri yönetim sistemlerimizi kullanın, ister tarla verilerini mevcut sistemlerle birleştirin, işinizi güçlendirecek bir çözümümüz mutlaka var.

Video izle

 
Kritik sektörleri güçlendiriyoruz.
Petrol/gaz/su uygulamaları

Petrol/gaz/su uygulamaları

Varlıkların gerçek zamanlı görünümünü sağlar ve daha fazla görünürlük, verimlilik ve gönül rahatlığı için kritik uyumluluk verileri sunarız. Korozyondan koruma sistemleri, depolar, sensörler, dönüştürücüler ve daha fazlası için uzaktan izleme çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürünleri görüntüle

Aydınlatma uygulamaları

Aydınlatma uygulamaları

Bakım yanıt sürelerini iyileştirmek ve kesinti aksaklık süresini azaltmak, böylece verimliliği ve kamu güvenliğini artırmak için aydınlatma sistemlerinin izlenmesini ve kontrolünü sağlıyoruz. Sokak lambası sistemleri, bakır hırsızlığı tespiti, engel ışığı izleme ve direk üstü izleme gibi çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürünleri görüntüle

Demiryolu uygulamaları

Demiryolu uygulamaları

Yağlama YG'sini iyileştirmek, çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak ve en yüksek performansı sağlamak için sektörde önde gelen demiryolu sürtünmesi ve diğer uzak varlık izleme çözümlerini sunuyoruz. Sağlam uzaktan izleme birimlerimizin ve web tabanlı sistemimizin avantajları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürünleri görüntüle

Diğer sektör uygulamaları

Diğer sektör uygulamaları

Ağ kapsamasının sorunlu noktalarını çözmek, güçlü içgörü kazanmak ve global işletmelerin kârlılığını daha da artırmak için SCADA/Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) uygulamalarını destekliyoruz. İletişim seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürünleri görüntüle

Bir Elecsys satış temsilcisiyle iletişime geçin.

Bir Elecsys satış temsilcisiyle iletişime geçin.

Bilgili ekibimiz ve dağıtım ortaklarımız sorularınızı yanıtlamaya ve operasyonunuz için doğru IIoT çözümlerini bulmanıza yardımcı olmak için her zaman yanınızdadır.

Bize ulaşın