Yol Aksesuarları

 

Yol güvenliğini artırmak için basit çözümler.

Snoline yol aksesuarları, otoparklarda, mahallelerde, ticari alanlarda ve hatta otoyollarda sürücülerin ve yayaların güvenliğini etkili şekilde artırmak amacıyla tasarlanmıştır. Tüm seride elinden gelenin fazlasını yapan uygun maliyetli ve uygulaması kolay çözümler için şerit belirleyici, hız tümseği, saptırma göstergesi ve konik tekerlekler bulunur.

Snoline Hakkında

 
Yol güvenliğini artırmak için basit çözümler.
DELILINE Şerit Belirleyici

DELILINE Şerit Belirleyici

İki yönlü trafik akışları veya otobüs ve bisiklet şeritleri gibi farklı ulaşım modları için ayrılmış alanları ve ayrı şeritleri işaretleyin. Şerit belirleyicinin şekli, belirli koşullarda daha yüksek görünürlükle birlikte geçme kolaylığı gerektiren şehir veya kompakt altyapılar için tasarlanmıştır. Sarı macun boyalı poliüretan kalıplanarak oluşturulur, içi aydınlatılır ve enine veya çapraz desenle güçlendirilir. Malzemeye özgü özellikler göz önüne alındığında, aşınma, hava koşullarına dayanıklılık ve renk solmazlığına karşı mükemmel mukavemet ve direnç sağlar. DELILINE ayrıca bir elastoplastik bant veya esnek macun boyalı dairesel poliüretan işaretleyiciler (DEFLEX) ile birlikte gelir. DELILINE, orta ve konik terminal elemanlarından oluşur.

RALSAFE Hız Tümseği

RALSAFE Hız Tümseği

Bu yol güvenliği cihazı, sürücüleri bir tehlike noktasına yaklaştıkları konusunda uyarmak ve yavaşlamaya ikna etmek için geliştirilmiştir. Tümsek, %60-70 vulkanize geri dönüştürülmüş malzemeden oluşan bir karışımla kauçukta kalıplanmış kavisli bir tasarıma sahiptir.

Features

RALSAFE şunlardan oluşur:

  • girintili, kaymayı önleyici kauçuktan yapılmış, normal koşullarda gelişmiş görüş ve güvenlik için ve kötü görüş, yağmur, sis vb. koşullarda görünürlüğü garanti etmek amacıyla arasına arkadan yansıtma yapan elastoplastik banttan yapılmış aynı genişlikte sarı ekler serpiştirilmiş siyah bir orta eleman.
  • ani yükseklik değişiklikleri olmadan yere inen eğimli kenara sahip girintili, kaymaz kauçuktan yapılmış siyah bir terminal elemanı. Elemanlarda ayrıca su akışı için yanal eğim ve hizalamayı ve trafiğe daha fazla direnç sağlamak amacıyla bir bağlantı dişi bulunur. Her eleman, mekanik veya kimyasal yollarla sabitlenmiş ankraj cıvataları ile zemine sabitlenir.
Gösterge Tanımlayıcı

Gösterge Tanımlayıcı

Yüksek yoğunluklu polietilen saptırma göstergesi, otoyol çıkışlarına, şerit bölümlerine, paralı yollara, anayoldaki engellere ve benzerlerine dikkat çekmek amacıyla çok etkili olabilir. Parlak rengi ve yüksek oranda yansıtıcı okları, gece ve gündüz daha fazla görünürlük sağlar. Buna ek olarak, kullanılan malzeme ve üretim süreci, darbe gördüğünde en uygun davranışın yanı sıra ışığa ve hava koşullarına karşı da yüksek direnç sağlar.

Konik Tekerlekler

Konik Tekerlekler

Tekerlekler, bilyalar ve ip üzerindeki trafik konilerinden oluşan bir ayırma sistemi ile trafiği bilet gişelerinde bölün. Sistem, reflektörlü (maks. 8) bir polietilen bilyadan geçirilen bir ip ve tabanın altında döner tekerlekleri olan polietilen kalıplı bir koni içerir. Snoline trafik konilerinde, üstün gece görünürlüğü için en fazla 4 reflektör bulunabilir.

Lindsay ile iletişime geçin.

Lindsay ile iletişime geçin.

Snoline çözümleri hakkında sorularınız mı var ya da daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Bölge yöneticileri ekibimiz yardımcı olmak için burada.

Bize ulaşın