WALT Çarpma Yastığı

 

Ankrajsız güvenlik modüler teknolojiyle buluşuyor.

Barrier Systems WALT yeniden yönlendirmeli olmayan çarpma yastığı, kolay kullanım için son derece verimli ve ankrajsız bir çalışma bölgesi emici ışık terminalidir. Hafif, manevra kabiliyeti olan WALT tasarımı, sürücülerin geçici çalışma bölgelerinde veya inşaat alanlarında beton bariyerlere çarpmasını önlemek için ideal bir çözümdür.

 
Ankrajsız güvenlik modüler teknolojiyle buluşuyor.
WALT Yeniden Yönlendirmeli Olmayan Çarpma Yastığı

WALT Yeniden Yönlendirmeli Olmayan Çarpma Yastığı

EN 1317 onayı

WALT sisteminde kurulum, bakım ve yer değiştirme sırasında kullanımını kolaylaştırmak için 4 tekerlek vardır. Tüm yapıyı destekleyen özel bir bağlantı plakası ile donatılmıştır ve kurulum prosedürünün 30 dakikadan daha az sürmesi için başka bir zemin ankrajı olmadan doğrudan beton bariyerine sabitlenir. WALT sistemi geçici ve kalıcı olarak kullanılabilir.

Features

  • 30 dakikadan kısa sürede hızlı ve kolay kurulum
  • Kolay manevra için 4 adede kadar entegre tekerleğe sahip hafif, ankrajsız tasarım
  • Beton bariyer şekillerinin çoğuna doğrudan bağlanır
  • Zemin ankrajı gerekmez
  • Geçici veya kalıcı çalışma bölgelerindeki tehlike noktalarının çoğunda kullanım açısından onaylanmıştır
  • Avrupa Standardı EN 1317-3, Test Seviyesi 80/1'e uygundur
  • Çarpışmadan sonra çoğunlukla sadece hasarlı bileşenleri değiştirerek yeniden kurulabilir
 

Ürünlere güvenlik standardına göre gözatın.

Lindsay olarak kendimizi yol güvenliğine öncelik veren dayanıklı, uzun ömürlü ürünler sunmaya adadık. En iyi global güvenlik standartlarına göre önde gelen çarpma yastıkları, uç işlemleri ve daha fazlasını kolayca keşfedin.

Ürünleri görüntüle

Ürünlere güvenlik standardına göre gözatın.

Lindsay Guide uygulamasını indirin.

Kurulum ekiplerinin sahada Lindsay altyapı çözümlerini düzgün şekilde uygulamak üzere ihtiyaç duydukları şeylere sahip olmalarını sağlamak için adım adım rehberlik alın. Yüksek kaliteli video ve sesli istemlerden kurulum sonrası kontrol listesine kadar, uygulamamız müteahhitlerin ürünlerin doğru şekilde kurulduğundan emin olmalarına yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır.  Apple ve Android cihazlar için mevcuttur.

Çevrimiçi görüntüle

Lindsay ile iletişime geçin.

Lindsay ile iletişime geçin.

Barrier Systems yol güvenliği ürünleri hakkında sorularınız var ya da daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Bölge yöneticileri ekibimiz yardımcı olmak için burada.

Bize ulaşın