Çarpma Yastıkları

 

Yoldaki tehlikelere karşı korur.

Hepimiz yoldaki tehlikeleri biliyoruz (dikkati dağılmış sürücülerden öngörülemeyen kazalara kadar) ancak etkilerini sınırlamak için buradayız. Barrier Systems, herkesin güvenliğini ön planda tutan eksiksiz kalıcı ve geçici çarpışma yastığı seçenekleri sunar.

 
Yoldaki tehlikelere karşı korur.

Çarpma yastığı çözümlerimizi keşfedin.

TAU

Sert beton bariyerlerin, çelik bariyerlerin, köprü ayaklarının, işaretlerin ve diğer tüm yol kenarındaki tehlikelerin uçlarını korumaya yönelik kullanılabilir çok çeşitli yapılandırmalara sahip yeniden yönlendirmeli, geçişsiz sistem.

Daha fazla bilgi edin

ABSORB

Sınırlı alan ve bütçeye sahip çalışma bölgeleri için ankrajsız, suyla doldurulmuş ve kurulumu kolay seçenekler.

Daha fazla bilgi edin

WALT

Geçici çalışma bölgesi konumlarındaki beton bariyerlerin uçlarına karşı koruma sağlamak için tasarlanmış son derece verimli, yeniden yönlendirici olmayan sistem.

Daha fazla bilgi edin

X-TENuator

Kalıcı uygulamalarda ve çalışma bölgesi uygulamalarında düşük maliyetli yol kenarı veya refüj tehlikelerine karşı koruma için tasarlanmış yeniden yönlendirmeli, geçişsiz sistem.

Daha fazla bilgi edin

 

Ürünlere güvenlik standardına göre gözatın.

Lindsay olarak kendimizi yol güvenliğine öncelik veren dayanıklı, uzun ömürlü ürünler sunmaya adadık. En iyi global güvenlik standartlarına göre önde gelen çarpma yastıkları, uç işlemleri ve daha fazlasını kolayca keşfedin.

Ürünleri görüntüle

Ürünlere güvenlik standardına göre gözatın.

Lindsay Guide uygulamasını indirin.

Kurulum ekiplerinin sahada Lindsay altyapı çözümlerini düzgün şekilde uygulamak üzere ihtiyaç duydukları şeylere sahip olmalarını sağlamak için adım adım rehberlik alın. Yüksek kaliteli video ve sesli istemlerden kurulum sonrası kontrol listesine kadar, uygulamamız müteahhitlerin ürünlerin doğru şekilde kurulduğundan emin olmalarına yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Apple ve Android cihazlar için mevcuttur.

Çevrimiçi görüntüle

Lindsay ile iletişime geçin.

Lindsay ile iletişime geçin.

Barrier Systems yol güvenliği ürünleri hakkında sorularınız var ya da daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Bölge yöneticileri ekibimiz yardımcı olmak için burada.

Bize ulaşın