Özel Ürünler

 

Özel çözümler. Gelişmiş altyapı.

Yolda ve yol dışında, dünyanın dört bir yanındaki global altyapı ihtiyaçlarını desteklemek için buradayız. Önde gelen demiryolu ürünlerinden özel üretime ve boru sistemine kadar Lindsay sizin için burada.

 
Özel çözümler. Gelişmiş altyapı.
Fason Üretim

Fason Üretim

Üretimden kaynak ve makinede işlemeye kadar tüm üretim kapasitemiz, dış kaynaklı üretim ihtiyaçlarınızı baştan sona karşılamamızı sağlar. Ayrıca, birçok önemli OEM ile üretim ortaklıklarımız mevcuttur.

Demiryolu Ürünleri

Demiryolu Ürünleri

Lindsay, 140 yılı aşan deneyimiyle sinyaller, yapılar, mühendislik sistemleri, işaretler, bağlantı kutuları ve daha fazlası için önde gelen bir sağlayıcıdır. Sınıf 1, Transit veya Yüklenici olun, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı çözümlerimizi keşfedin.

Broşürü görüntüleMühendislik sistemlerini görüntüle

Ticari Boru Tesisatı

Ticari Boru Tesisatı

Çelik borularımız, en sıkı kalite güvence programını sürdürmek için Thermatool® yüksek frekanslı elektrik direnç kaynak işlemi kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca, G90 galvaniz kaplamalı boru tesisatı üretmek için yüksek kapasiteli, sıcak daldırma galvaniz tesisi ve stok malzeme işletiyoruz. Boru tesisatlarımız, çap ve ovallik dahil olmak üzere kalite ve performans için sektör standartlarının üzerindedir ve robotik uygulamalar için idealdir. Boru tesisatına yönelik ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, teknik özelliklerinize uygun bir ürün tasarlayabiliriz. Zamanında. Her zaman.

Broşürü görüntüleTeklif sayfasını görüntüle

Lindsay ile iletişime geçin.

Lindsay ile iletişime geçin.

Lindsay özel altyapı çözümleri hakkında sorularınız ya da öğrenmek istedikleriniz mi var? Bölge yöneticileri ekibimiz yardımcı olmak için burada.

Bize ulaşın